Gümüş Çorap, Gümüş İplikli Çorap, Gümüş Çoraplar

Gümüş Çorap nedir? Diyabet rahatsızlığı ve ayak kokusu bulunanlar için Saf Gümüş İpliğinden üretilmiş Gümüş Çorap.

Bonny Silver çorapları saf gümüş iplikten diyabet hastaları için özel üretilmiştir. Saf gümüş iplik teknolojisi sayesinde, ayağınızı sıcak tutar. Antibakteriyel ve Antimikrobiyal özelliği sayesinde ayağınızda oluşabilecek yara ve enfeksiyonların önüne geçer. Gümüş metalinin tedavi edici özelliği sayesinde ayağınızda bulunan yaraların ve enfeksiyonların en kısa sürede mikrop kapmadan iyileşmesini sağlar.

Bonny Silver diyabet hastaları için özel üretilmiş lastiğiyle ayağınızı sıkmaz, kan dolaşımını engellemez ve ayak bileğinize kadar olan gümüş bölge sayesinde ödem oluşumunu engeller. Dikişsiz burun özelliği sayesinde ayağınızı tahriş etmez.

Gümüş Çorap

Bonny Silver Gümüş Çorapları aynı zamanda, gün boyu vücudumuzun yükünü taşıyan ayaklarımız çeşitli nedenlerle terler ve koku yapan bakterilerin çoğalması için uygun ortamı oluşturur. Gümüş iplik ter ve ayak kokusu yapan bakterilerin üremesini ve çoğalmasını önler. Gümüş, ter(amonyak) ve yapısı bozulmuş (denatüre) proteinleri nötralize eder, bakterilerin birleşiminden meydana gelen koku moleküllerini antibakteriyel özelliğiyle ortadan kaldırır.

Diyabet rahatsızlığı bulunanlar için özel olarak üretilmiş diyabet çorabına ve daha fazla bilgiye http://www.bonnysilver.com/ adresinden ulaşılabilir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !