İstanbul Parkorman Havuzu, Büyükçekmece’deki Yüzme Havuzla

İstanbul'da alternatif havuz seçeneklerinden bir tanesidir Parkorman. Alternatif mekanlarıyla, konfor ve eğlencesiyle doğanın içinde denizi aratmayacak bir havuz paketiyle kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Havuz başında yer alan Pine Restoran’ın mönüsünde yer alan Türk mutfağının leziz yemeklerinin yanı sıra, yakın zamanda hizmete girecek farklı markaların restoranlarından yaralanabileceğiniz Parkorman Havuzu’nda, bu yaz çok renkli ve keyifli geçecek.

Parkorman Havuz kullanım saati: 09:00 ile 17:00 arasıdır. Konser ve etkinlik olduğu günlerde, havuz normal saatinden daha erken kapanabilir yada tüm gün kapalı olabilir. Parkorman’a gitmeden önce mutlaka telefon ile bilgi almanızda fayda var.

Parkorman’a ulaşım alternatifleri:

Eğer toplu taşıma ile Beşiktaş’tan gidecekseniz, Sarıyer minibüslerine binecek ve Parkorman girişinde ineceksiniz.

Eğer toplu taşıma ile Mecidiyeköy’den gidecekseniz, metro ile 4 Levent’e geçecek oradan Sarıyer minibüslerine binecek ve Parkorman girişinde ineceksiniz.

Eğer kendi aracınız ile 1. köprüden gidecekseniz, Levent çıkışından Zincirlikuyu-Maslak güzergâhını takip edeceksiniz. Maslak askeriyeyi geçtikten 1,5 km sonra solda Parkorman girişini görebilirsiniz.

Eğer kendi aracınız ile 2. köprüden gidecekseniz, 4 Levent çıkışından Maslak güzergâhını takip edeceksiniz. Maslak askeriyeyi geçtikten 1,5 km sonra solda Parkorman girişini görebilirsiniz.

Yazının devamı ...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !